Natūrali galerija Kompiuterinė galerija Kontaktai Foto Citatos Biografija
Natūrali galerija Kompiuterinė galerija Foto
Nieko Citatos Kontaktai
Biografija


Prakalba

O ką čia reikia rašyti? Hm… aaa…. mmm… 

Susitarkim: Kol aš galvosiu ką rašyti - pažiūrėkit kaip reikia dėlioti pixelių mozaiką. Taip aš vadinu kompiuterinės grafikos “šedevrus”, kuriuos piešiant griežtai buvo laikomasi vienos taisyklės - nenaudoti skanerio. Todėl “tapant” žmogaus veidą ar kitą sudėtingą detalę - dėliojamas pixelis prie pixelio, minutė prie minutės… dienos… Ir galiausiai visas darbas nueina, kaip kaime sako - šuniui ant uodegos, nes niekas tuo netiki.

Natūrali galerija: Čia jau ne pixelių, o taškų mozaika. Taip nemėgstu linijų, kad prireikus pabraukti - dėlioju taškų eilę.  Čia taip pat buvo laikomasi taisyklės - nenaudoti kompiuterio.

Foto: Ši galerija daugiau skirta mano artimiesiems. Na nejaugi kam nors kitam bus įdomu pažiūrėti į mano nosį, diplominio darbo kankynes ar lakstymą po svietą…

Citatos: Dar besimokydama mokykloje pradėjau vesti laidą radijo stotyje. Ir kur čia kiaulės dėsnis pakastas? O gi teko vesti man viktoriną apie knygas. Niekas juk nežinojo, kad iki tol buvau perskaičiusi tik “Čipolino Nuotykius”. Na ir kas, kad šešis kartus. Stengdamasi kaip įmanoma greičiau užglaistyti savo naivumą  - žaibišku greičiu puoliau krimsti knygas, išrašinėti man patikusias citatas.